سه‌شنبه 02 مرداد 1403 - 20:38

کد خبر 84227

پنج‌شنبه 18 خرداد 1402 - 17:50:00


ویدیو تست و بررسی فیدلیتی پرایم جدید در آخرین خودرو


آخرین خودرو/در قسمت جدید آخرین خودرو به سراغ تست و بررسی فیدلیتی پرایم جدید گروه بهمن رفته ایم. فیدلیتی پرایم یک کراس اوور پرتقاضا در بازار خودروهای مونتاژی به حساب می آید، از چهار ماهه آخر سال 1401 با جعبه دنده اتوماتیک جدید و امکانات ارتقا یافته به بازار عرضه شده و امروز تیپ جدید این خودرو به دست مشتریان می رسند.

در این برنامه آخرین خودرو، با یک دستگاه فیدلیتی پرایم جدید سفری سه روزه را آغاز کرده ایم و این خودروی کراس اوور را در شرایط مختلف بررسی کرده ایم و می خواهیم ببینیم که تغییرات اعمال شده تا چه به بهبود فیدلیتی پرایم کمک کرده است. 

فیدلیتی پرایم جدید در تیپ های 5 و 7 نفره تولید می شود و امکاناتی مانند نمایشگر لمسی، دوربین 360 درجه، سامانه DOW، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، ترمز پارک برقی، اتوهلد، شارژر بی سیم تلفن همراه، فرمان کمکی برقی با قابلیت تنظیم نرمی و سفتی، آینه های تاشو برقی، رادار نقطه کور، رادار خط خوان، درِ صندوق عقب برقی با سنسور حرکتی پا، استارت دکمه ای، سنسور نور، سنسور باران، چراغ روشنایی روز، فناوری ELD چراغ ها، تریم داخلی چرم، گرمکن صندلی های جلو، صندلی های برقی جلو، چهار کیسه هوا، سقف پانوراما، نور پردازی کابین، کروز کنترل، سنسور پارک جلو و عقب، کامپیوتر سفر، جلو آمپر دیجیتال، رینگ آلومینیومی 20 اینچی با دو طرح و... در آن دیده می شود.

فیدلیتی پرایم جدید به پیشرانه 1.5 لیتری توربوشارژر با فناوری AVL اتریش مجهز است و 155 اسب بخار قدرت را با گشتاور 230 نیوتن متر تولید می کند. جعبه دنده 6 سرعته اتوماتیک دو کلاچه تَر (W-DCT) فیدلیتی پرایم جدید توان را به چرخ های جلوی این کراس اوور می رساند.

در فیدلیتی پرایم جدید جعبه دنده از نوع خشک به تَر تبدیل شده و کیفیت متریال قوای محرکه و سیستم تعلیق بهبود پیدا کرده است. همچنین کمپرسور کولر نسل جدید بر روی فیدلیتی پرایم جدید هم نصب شده و سیستم تهویه، خنک کاری پیشرانه، شارژر بی سیم تلفن همراه و... ارتقا داشته است. کنسول میانی جدید، دسته دنده الکتریکی و چیدمان جدید دکمه های کنسول میانی از جمله تغییراتی در فیدلیتی پرایم گروه بهمن است.


پربیننده ترین


سایر اخبار مرتبط